صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > اطلاعیه جذب استاد راهنما و مشاور


 

قابل توجه اساتید و فضلاء حوزه

اطلاعیه جذب استاد راهنما و مشاور

مدیریت مدارک علمی در نظر دارد از اساتید و فضلاء محترم واجد شرایط، جهت راهنمایی و مشاوره رساله های علمی سطح 3 و 4 استفاده نماید.

جذب استاد راهنما و مشاور
تاریخ: يکشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٨  /  ساعت: ٠٨:٠٠  /  تعداد بازدید: 75578  /  جذب استاد راهنما و مشاورقابل توجه اساتید و فضلاء حوزه پرینت مطلب
 

اساتید و فضلاء محترم دارای مدرک سطح چهار حوزه یا دکترای دانشگاه که حداقل دارای یکی از شرایط ذیل باشند، می توانند جهت ثبت نام و تشکیل پرونده به مدارج علمی حوزه مراجعه نموده و پس از بررسی و احراز شرایط آنان توسط کمیته های تخصصی مربوطه، در لیست اساتید راهنما و مشاور رساله های علمی سطح سه یا چهار حوزه قرار گیرند.

شرایط لازم:
1) حداقل پنج سال سابقه تدریس در سطح 3 متناسب با رشته مربوطه (با ارائه تأییدیه از امور اساتید)
2) حداقل پنج سال سابقه تحقیق در رشته مربوطه
3) حداقل سه تألیف در رشته مربوطه
4) سابقه راهنمائی یا مشاوره پایان نامه در مراکز حوزوی یا دانشگاهی در رشته مربوطه
5) توانائی هدایت و راهنمائی در تدوین رساله

 مدارک لازم:
1) کپي صفحه اوّل شناسنامه
2) کپي کارت ملّي
3) دو قطعه عکس جديد 4×3 با زمينه سفيد


لازم است اساتید محترم واجد شرایط، فرم های ذیل را تکمیل و به مدارج علمی تحویل دهند:
1ـ چکیده زندگینامه و فعالیت ها (جهت دانلود فایل Word یا Pdf، کلیک کنید)
2ـ فرم شناسایی (جهت دانلود فایل Word یا Pdf، کلیک کنید)
3ـ فرم اطلاعات فردی (جهت دانلود فایل Word یا Pdf، کلیک کنید)

* جهت سهولت در ارسال مدارک، اساتید محترم می توانند مدارک لازم را اسکن نموده، به همراه فرم های تکمیل شده، از طریق آدرس الکترونیکی (ایمیل) زیر به مدیریت مدارج علمی ارسال نمایند.
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر، می توانید با شماره تلفن: 02532135348 تماس حاصل فرمایید.

آدرس: قم ـ جمکران ـ بلوار انتظار ـ مرکز مدیریت حوزه های علمیه ـ اتاق 290

(جهت مشاهده و دریافت نقشه ی مسیر ساختمان دارالولایه، اینجا را کلیک کنید)


 

آدرس ایمیل مدارج علمی (ستاد ـ جمکران):      MADAREJ@ismc.ir

 

 

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/10/07 20:29
0
0
با سلام. در حال اخذ موضوع سطح چهار هستم و بسیار علاقمندم بعنوان مشاوره پایان نامه های سطح سه دوستان طلبه خدمت نمایم. با تشکر

با سلام. شرایط ذکر شده در مطلب فوق را مطالعه بفرمایید و در صورت احراز شرایط، مدارک لازم را جهت طرح و بررسی در کمیته تخصصی مربوطه به مدارج علمی ارسال نمایید.


کاربر مهمان
1393/02/16 8:30
2
2
بنده سطح 3 را ندارم، ولی سوابق پژوهشی در نشریات بیش 150 مقاله و چند کتاب دارم. تاکنون برای چند نفر مشاوره و کمک و... داشتم. آیا امکان دارد بنده هم بتوانم خدمتی بکنم یا خیر؟

با سلام. شما می توانید فرم های قرار گرفته در مطلب فوق را دانلود و تکمیل نموده و با ذکر کامل تألیفات، سوابق تدریس و تحصیل، مدارک حوزوی و دانشگاهی و... به آدرس ایمیل مدارج علمی (که در پایین مطلب آمده) ارسال کنید. تصمیم گیری درخصوص تأیید یا عدم تأیید شما به عنوان استاد راهنما یا مشاور، برعهده کمیته تخصصی مربوطه می باشد.


کاربر مهمان
1391/12/15 10:19
6
14
سلام علیکم. ضمن عرض خسته نباشید و آرزوی قبولی طاعات. آیا امکان راهنمایی و مشاوره برای کسانی که سطح 4 ندارند اما به لحاظ امتیازات و افتخارات پژوهشی در همایشهای علمی و نیز کثرت تالیفات و پژوهشها دارند اما مدرک سطح 3 دارند مقدور هست یا نه؟ لطفا اطلاع دهید. با سپاس

با سلام. در صورتی که کمیته تخصصی مربوطه، با بررسی سوابق علمی، تحقیقاتی و پژوهشی، توانائی و سطح علمی شما را درحد لازم تشخیص دهند، این احتمال وجود دارد که نداشتن مدرک سطح 4 را نادیده بگیرند.


کاربر مهمان
1391/11/30 14:42
7
9
با سلام و احترام و تشکر از این اقدام شایسته شما. آیا ارسال سوابق پژوهشی و راهنمایی توسط اساتیدی که نام آنان در لیست ها آمده جهت ارتقاء از یک مقطع به مرحله بعدی (از مشاوره به راهنمایی یا از سطح 3 به سطح 4 و...) لازم است؟ با تشکر

با سلام؛ بلی! مدارک و سوابق علمی، پژوهشی و تحقیقاتی ارائه شده توسط اساتید معزّز، در کمیته های تخصصی مربوطه بررسی می شود و در صورت تصویب، رده بندی آنان ارتقاء خواهد یافت.


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

 

najah

soal sound
moshaver